m

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit.

m

Nabídka ubytování

m

Domácí zvířata

Přijďte se podívat na naši farmu a prohlédněte si zvířátka.

m

Ubytování

Nebojte, když k nám přijedete, nenecháme vás spát na seně.

m

Výroba sýrů

Přijďte se podívat jak se podomácku vyrábí sýry nejrůznějších druhů.

Chalupa Bučávka

Chalupa Bučávka

Jedná se o nově zrekonstruovaný rodinný dům nedaleko farmy, který nabízí kapacitu 16-22 lůžek v pěti oddělených ložnicích v prvním patře s koupelnou. Přízemí se skládá z kuchyně, jídelny a obývacího pokoje a velké koupelny se saunou. K dispozici je i veranda či venkovní terasa s grilem a posezením. Chaloupka je opravdu na konci vesnice a čeká Vás pohoda a příroda za okny. Polosamota, kde lišky dávají dobrou noc. K objektu náleží velká oplocená zahrada se zahradním bazénem, ohništěm a venkovní vířivkou, houpačkou a pískovištěm pro děti. Toto ubytování nabízí možnost využít zvýhodněné služby farmy, jako jsou vyjížďky na koni z chalupy na farmu a zpět, prohlídky farmy a nákup farmářských produktů, či jejich bezplatné doručení na ubytovaní zařízení. Rekonstrukce tohoto objektu byla podpořena z Programu rozvoje venkova v rámci opatření ROZVOJ ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKŮ A PODNIKATELSKÉ ČINNOSTI – PODPORA AGROTURISTIKY.
Táborový domeček

Táborový domeček

Tento objekt se nachází přímo v centru farmy. Jedná se nevytápěnou dvoupodlažní dřevostavbu sloužící především k letním dětským táborům na naší farmě. Skládá se z pokoje, kde je možno ubytovat 8-13 lidí a další části, kde je samostatná ložnice pro dva, tři další poschoďové postele a společenská místnost s velkým gaučem, projekcí a třemi velkými jídelními stoly. Součástí je samozřejmě sociální zázemí se dvěmi WC, koupelnou a dvěmi sprchovými kouty. Celková kapacita je tak 21 stálých lůžek. K ubytování se může hodit v případě pořádání společenské akce na naší farmě, jako jsou narozeniny a jiné oslavy nebo také pro nenáročné skupinky turistů či cyklistů, co budou z farmy vyrážet poznávat krásy osoblažska. Objekt nelze pronajmou v termínech našich dětských letních táborů.
Pohádkový domeček

Pohádkový domeček

Pohádkový domeček má malinký obýváček vybavený rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchovým koutem a ložnici s manželskou postelí a dvěmi jednolůžky. Primárně má sloužit k ubytování rodiny s dětmi v úplném srdci farmy. Z malého balkónu máte výhled přímo na stádo koní na pastvině. K domečku paří i menší domeček stejného tvaru který slouží na hraní pro menší děti nebo i na přespání pro ty starší. Prostor kolem je oplocen a součástí je i pískoviště houpačky a skluzavka. Celková kapacita je tak 21 stálých lůžek. K ubytování se může hodit v případě pořádání společenské akce na naší farmě, jako jsou narozeniny a jiné oslavy nebo také pro nenáročné skupinky turistů či cyklistů, co budou z farmy vyrážet poznávat krásy osoblažska. Objekt nelze pronajmou v termínech našich dětských letních táborů.